sobota, 14 maja 2011

Zapisz swoje życie

http://farm4.static.flickr.com/3068/2714607342_faffe75f42.jpg
By flickr.com

Technik na kreowanie własnej rzeczywistości jest sporo. Warto znać ich jak najwięcej, by wybrać tą, która trafia w nasze preferencje. Teraz przedstawię jedną z metod, z której sam często korzystam.

Mowa o pisaniu scenariuszy.Jest to niezwykle skuteczny sposób, bo opisując to, jak chcemy by wyglądało nasze życie), automatycznie pobudzamy wyobraźnie i wyzwalamy w sobie pozytywne emocje. Pisząc scenariusz możemy uwzględniać niedaleką przyszłość, jak i dalekosiężne plany. Jest to dobra technika, kiedy mamy problem z wizualizacją; pisząc możemy jednocześnie wtopić się w to, co właśnie przelewamy na papier.

Po napisaniu scenariusza, najlepiej tkwij tak długo w wyobrażeniach efektu, cały czas wzmacnianego emocjami aż poczujesz i uwierzysz, że to naprawdę miało miejsce.

Stań się prawdziwym scenarzystą swojego życia i wypisz, co chcesz doświadczyć. Pamiętaj, by nie myśleć "Fajnie by było, gdyby tak się stało", ale uznać to za najprawdziwszą prawdę. Technika pisania scenariuszy opiera się bowiem na Prawie Przyciągania.

Pisz ile i kiedy chcesz. To nie ma znaczenia, ważne by sprawiało Ci to satysfakcję i radość. Nic na siłę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz