O mnie

Na imię mam Dominik. Pasjonatem duchowości i samorozwoju jestem od bardzo dawna. Swoją wiedzę czerpię z przeróżnych książek, filmów i artykułów na ten temat. Staram się zdobywać coraz to nowe informacje i doświadczenia, które pomagają mi nie tylko ubogacić własne życie, ale i pomagać innym.

Zainteresowanie się wnętrzem człowieka, a także szeroko pojmowanym prawem przyciągania, które zostało rozsławione przez film Sekret, pozwoliło mi całkowicie odmienić swoje życie. I to bardzo, bardzo głęboko. Zmieniłem nastawienie - z pesymisty stałem się optymistycznym człowiekiem. Otworzyłem się na ludzi, choć wcześniej byłem bardzo nieśmiały. Zaakceptowałem i pokochałem siebie, zacząłem wieść pełniejsze życie. Brzmi to może jak jakiś spot reklamowy, ale jest to czysta prawda, doświadczenia z mojego życia.

Całą wiedzę, jaką do tej pory zgromadziłem, staram się przekazać na tym blogu. Pracuję również nad innymi projektami. Chcę pomagać ludziom, poszerzać świadomość i polepszać, poprawiać życie - wasze i swoje. Jesteśmy tu po to, by zwyciężać i cieszyć się z naszego istnienia!