G. MedytacjaZmień swoje życie, zmieniając życie innych...

Wpływ medytacji na nasze życie jest potężny. Regularnie oddając się tej czynności możemy polepszyć nasze zdrowie, zmienić nastawienie psychiczne czy wykreować zupełnie nową rzeczywistość.

W 1983 roku na Uniwersytecie Massachusetts w Armherst do medytacji przystąpiła licząca aż 7500 osób grupa. Wyniki ich 'pracy' były zdumiewające - w czasie medytacji poprawiła się sytuacja na rynku papierów wartościowych, zmniejszyła się przestępczość i odnotowano mniej wypadków samochodowych.

Być może brzmi to jak wariactwo, ale to jest prawda. Zbiorowa medytacja ma ogromną moc i to bez względu na odległość czy czas. Od tamtego czasu wielokrotnie przeprowadzano różne badania nad wpływem medytacji na otaczającą nas rzeczywistość i rezultaty zawsze były tak samo zadziwiające!

Pomagając sobie, pomagasz innym - tak to działa. Jeżeli więc chcesz, by w Twoim życiu zaczęły dziać się cuda i każdy aspekt Twojej egzystencji uległ poprawie - zacznij medytować!

 A najlepiej jeżeli przyłączysz się do naszej grupy. Wyobraź sobie, jak dziesiątki, setki, a może i tysiące osób medytują nad wspólną intencją przyciągnięcia cudów do swojego życia.

Badania wykazały, że jeżeli jedna osoba wykaże daną intencję, efekt będzie oddziaływał na 100 innych osób!

Pomyśl więc o tym, że nawet przy niewielkiej liczbie medytujących osób, możesz zmienić świat.

 Biorąc udział w tym przedsięwzięciu sprawisz, że:
 • Twoje życie ulegnie poprawie na każdej niwie
 • Pomożesz innym zaangażowanym
 • Dosłownie zmienisz świat na lepsze, ograniczając bezrobocie i przestępczość, likwidując problem głodu etc.

  Medytacja wpływa bowiem nie tylko na Twoje otoczenie i kraj, ale i inne zakątki świata. Im więcej osób weźmie w tym udział, tym więcej cudów się wydarzy.

  A to NIC nie kosztuje. Wystarczy, że poświęcisz 15 minut dziennie, na odsłuchanie podanego nagrania.

  Tylko tyle, a możesz przyczynić się do czegoś naprawdę wielkiego. Poprawiasz swoje życie i zmieniasz świat w tym samym czasie!

  Jesteś zainteresowany?

  Czytaj dalej.

  Żeby wziąć udział w grupowej medytacji wystarczy:
  Ściągnąć plik z muzyką medytacyjną i poświęcić 15 minut na jej przesłuchanie (KLIKNIJ TUTAJ)
  Nagraj sobie ją na MP3, komórkę lub słuchaj na komputerze - to bez znaczenia. Nieważne też, o jakiej porze się na to zdecydujesz. Po prostu włącz nagranie i się zrelaksuj; możesz skupić się na muzyce maksymalnie odprężając albo wizualizując sobie upragnione rzeczy w swoim życiu zmieniając tym samym wibracje wszechświata - wybór należy do Ciebie.

  Słuchając tego nagrania scalamy się automatycznie w jedną grupę, która ma jasną intencję - przyciągnąć cuda do życia - swojego, Twojego i innych.

  Możesz potraktować to nagranie jako swoistą medytację, czyli całkowicie wyciszyć, wręcz 'wyłączyć' umysł, albo jako wizualizację, wyobrażając sobie, to, co chcesz ujrzeć w swoim życiu.

  Najważniejsze, byś pamiętał, by czynić to codziennie.

  I poinformować inne osoby; im nas więcej, tym lepiej!

  Wkład niewielki, ale efekt może być ogromny.

  Na co zatem czekać?

  Do dzieła!