piątek, 4 lutego 2011

Oczyszczanie a przyciąganie

By flickr.com
Wbrew pozorom Ho'oponopono, które przedstawiałem w poprzednim miesiącu (KLIKNIJ i dowiedz się więcej) jest narzędziem, które może wspomóc prawo przyciągania.W jaki sposób?

Jak wiadomo w naszym umyśle gnieździ się wiele negatywnych programów czy wspomnień, które blokują przyciąganie. Używając Ho'oponopono oczyszczamy się, odcinając się od nich. Przeprowadzając ten proces odczuwamy ponadto uczucie lekkości i spokoju, a energia zaczyna swobodnie przepływać. Dzięki temu sprawiamy, że stosowanie prawa przyciągania staje się dużo bardziej efektywniejsze, gdyż "śmieci" w naszym umyśle niczego nie blokują.

Jak stosować tę metodę? Jest to bardzo proste, wystarczy powtarzać (w myślach bądź na głos) - "Przepraszam, Wybacz mi, proszę, Dziękuję, Kocham Cię". (Możesz wypowiadać tylko "Kocham Cię") Te słowa mają na nas spory wpływ.

Jak często się oczyszczać? Najlepiej, gdybyś poświęcił tej metodzie kilkanaście minut dziennie. Staraj się dopiero po oczyszczeniu stosować prawo przyciągania, czyli wizualizacje bądź afirmacje.

Nie musisz w pełni zaakceptować filozofii Ho'oponopono, by z niej korzystać; jest to po prostu bardzo skuteczna metoda 'wspomagająca' przyciąganie. Cały wpis poświęcony Ho'oponopono - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz