czwartek, 20 września 2012

Powrót po przerwie

http://www.saik.pl/media/ckeditor/uploads/2011/05/09/news.jpgWakacje się skończyły już jakiś czas temu, pora wracać. Ostatnio na blogu nie pojawiały się artykuły, ale w najbliższym czasie się to zmieni. Wypoczęty, z nowymi pomysłami i co najważniejsze powerem oraz inspiracją zapraszam po nowe treści.

Mimo iż na blogu brakowało przez czas wakacji artykułów, to jednak ruch cały czas był. Zaobserwowałem  stałe odwiedziny na stronie, a także otrzymałem kilka maili dotyczących współpracy czy po prostu pomocy w danym zagadnieniu. Jak widać, wcale nie trzeba się napracować, aby coś się działo. Umysł, umysł, umysł raz oczywiście włożony kapitał początkowy, w postaci tego co tutaj znajdziecie i... wszystko dzieje się samo.

Bardzo dziękuję za wiele miłych słów, które przeczytałem na blogu. Jestem naprawdę wdzięczny, dawało mi to często przeświadczenie "To jednak był dobry pomysł, warto pisać". Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę Wam pomóc w ścieżce życia, a by była jak najpełniejsza.

Dużo rzeczy się zmieniło, w tym nawet interfejs bloga... jak to teraz obsługiwać? :) Stare przyzwyczajenia robią swoje, ale jak wiadomo warto, a niekiedy nawet trzeba je zmienić. Popadały niektóre zdjęcia... niestety nie mam na to żadnego wpływu. 

Wszystko postaram się ogarnąć, zwłaszcza wstawić nowe pliki. Teraz apel: Jeżeli ktoś posiada mój poradnik "Jak prosić, by dostać", to proszę o kontakt. Może to śmieszne, ale ze względu na awarię komputera całkowicie straciłem do niego dostęp i nie mogę go na nowo umieścić ;)

Jeżeli masz jakieś pytania bądź jakąkolwiek sugestię, pisz na zwnetrza@onet.pl. Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na każdego maila.

6 komentarzy: