wtorek, 11 października 2011

Nowy blog - Akademia Działania

http://www.saik.pl/media/ckeditor/uploads/2011/05/09/news.jpgBardzo miło jest mi poinformować, że ruszył nowy blog prowadzony przeze mnie, a mianowicie "Akademia Działania". Na razie nie ma na nim za wiele informacji, ale dopiero co się pojawił i będzie sukcesywnie aktualizowany.

O czym jest nowy blog? Jak sama nazwa wskazuje - o działaniu. Działaniu, które pomoże zmienić życie. Zapewne nie tylko Ty miałeś problem z motywacją czy brakiem zapału lub systematyczności w realizowaniu planów. Ten blog powstał po to, by poradzić, jak działać i jak zmienić swoją świadomość z tym związaną. Krok po kroku, możesz uczynić swoje życie lepszym.

Nie znajdziesz tam informacji na temat Prawa Przyciągania czy innych duchowych technik - od tego jest ten blog. Na "Akademii Działania" pojawią się konkretne informacje pomagające nam ruszyć z miejsca i działać. Do tego dojdzie specjalne forum, na którym wszyscy chętni będą mogli wypisywać swoje cele, dzielić się nimi i jednocześnie wspierać. Napędzony przez inne osoby ruszysz do przodu!

Więcej o blogu przeczytasz na jego podstronie "Cel bloga".

Serdecznie zapraszam na Akademię Działania. Z wnętrza oczywiście nie znika i cały czas będzie z Wami :)

Pozdrawiam

1 komentarz: